Блог

Плюси фарбування стін

При обробці стін останнім часом все частіше віддають перевагу фарбування.

Це пов’язано з тим, що пофарбовані стіни добре підходять під будь-який стиль інтер’єру: від мінімалізму до класики. Зараз просто пофарбовані в один тон стіни практично зустріти неможливо, все частіше використовується комбіноване фарбування поверхонь. Яка і дозволить найбільш вдало обіграти інтер’єр приміщення.

Застарілим думкам можна вважати, що стіни просто пофарбовані дуже нудні й сумні, якщо правильно комбінувати кольори та малюнки, то приміщення може бути затишною вітальньою, і кричущим поп-артом на кухні та веселою дитячою.

Читайте також: Підготовка стелі до штукатурки.

При комбінуванні фарбування необхідно з запасом придбати відтінок, особливо якщо фарба буде тонуватися вручну. Якщо знехтувати цією порадою, то в самий невідповідний момент відтінку може не вистачити, і навіть якщо придбати відтінок такий же фірми, немає повної гарантії, що тон один в один збігається.

Плюсом фарбування стін також можна назвати той факт, що придбання шпалер багато в чому пов’язане з тими дизайнами, які можна знайти в магазинах, і які придумали фірми-виробники. При фарбуванні ж малюнок на стінах обмежений тільки власною фантазією і наявністю трафаретів.

Основним мінусом фарбування вважається достатня копіткість і точність робіт. Фарбувати або наносити малюнок потрібно гранично акуратно, не поспішаючи, дотримуючись симетрію і рівень.

При деяких видах поетапне забарвлення також потрібно враховувати в терміни. Таке фарбування вже за своїм змістом швидкої бути не може, оскільки вона займе кілька днів роботи. Якщо ж необхідно оновити приміщення в стислі терміни, тоді потрібно вибрати більш прості малюнки або лінії, пофарбувати стіни в один колір або придбати шпалери.

Читайте такожШумоізоляція кімнати під силу навіть новачкові.

Основним плюсом пофарбованих стін можна назвати (в залежності від використовуваної фарби) її бактеріальну стійкість, насиченість і стійкість кольору, можливість легкого очищення від забруднень навіть за допомогою води.

До того ж комбінування різних смуг на стінах дозволить зонувати приміщення, відвести спеціальні зони для декору або картин.

Перед початком робіт потрібно придбати малярний скотч дуже високої якості, щоб він щільно прилягав до стіни, але, водночас, досить легко віддалявся, не пошкоджуючи шар обробки або фарби.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Back to top button