Дачний дизайн

Дизайн передпокою

Оформлення інтер’єру передпокою, як правило, починається в кінці обробки всього будинку чи квартири.

До речі, це рішення є неправильним, тому що передпокій і коридор є найважливішими кімнатами в будинку. Вони створюють першу і важливу думку про ваш будинок, коли приходять гості. Це враження впливає на загальне враження про будинок, отже передпокій має бути чудовим і водночас комфортним. При цьому потрібно бездоганно вибрати відповідні меблі для передпокою.

Читайте також: Колір та його вплив на дизайн кімнати.

При виборі меблів постарайтеся знайти такі, при яких буде комфортним зберігання взуття та верхнього одягу. Дизайн інтер’єру в коридорі або передпокої повинен сприяти вам та вашим гостям комфорт та зручність при одяганні взуття та одягу. Стосовно таких нехитрих правил, у продажу є основні предмети меблів для розміщення їх у передпокої. Одним з таких предметів є шафа-купе, в якому відмінно вміщується верхній одяг і головні убори, і чудово поєднуватиметься з обстановкою передпокою.

Найбільш виграшним варіантом буде покупка тумби для взуття. Як правило, вона включає відкидні полички, які при відкритті допомагають вмістити кілька пар взуття. При цьому простір у передпокої не зменшується, а тумба добре доповнює інтер’єр кімнати. Для комфорту при знятті та вдяганні взуття необхідно придбати пуф або банкетку, роблячи передпокій ще затишнішим та комфортнішим. Не завжди можна одразу розвісити одяг у шафі, якщо прийшли додому, потрапивши під сніг чи дощ. У такому вигляді краще повісити її на вішалку або стійку для верхнього одягу. Цей предмет інтер’єру буде потрібний, коли в будинку велика кількість гостей.

Читайте такожЄвроремонт свого будинку.

Одним із найважливіших аксесуарів інтер’єру передпокою є дзеркало. Воно може бути повішене над тумбою для взуття або вбудовано у дверцята шафи. Для невеликих передпокоїв чудово підійде маленький стіл із дзеркалом. Це дуже важливий предмет, без якого не виглядає жодний передпокій. Вибираючи обстановку у передпокої, визначтеся з місцем для ключів. Наприклад, можна повісити поличку чи спеціальну вішалку. До того ж ви точно знатимете, де знаходяться ключі від машини, гаража або від квартири, не намагаючись знайти їх в інших кімнатах будинку. Дуже важливо, щоб меблі в передпокої добре протистояли вологості, яка проникає до будинку разом із взуттям чи одягом. І разом з тим, вона повинна вам подобатися, тоді ваша передпокій буде гарною і приносить задоволення вам і вашим гостям.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button