Дачний дизайн

На що слід звернути увагу при виборі ліжка?

Ліжко потрібне кожній людині, адже саме в ньому проходить близько третини життя.

Хороше і зручне ліжко гарантує здоровий сон, а значить і гарний настрій протягом усього дня.

Каркас:

Основна частина ліжка — каркас. Він підтримує всю конструкцію, тому важлива його міцність і довговічність. Зазвичай якість ліжка безпосередньо залежить від його ціни, тому найміцніший каркас буде і найдорожчим. Краще вибирати такі матеріали, як метал або дерево. За типом опори каркаси зазвичай діляться на два види: з опорою на спинки або на ніжки. Швидше за все, опора на ніжки буде міцніше, однак на міцність впливають і багато інших чинників.

Читайте також: Омолодження сходин.

Підстава:

Основа ліжка — це поверхня, на якій знаходиться матрац. Існує три види підстав: підстава з дощок фанери, щит з дощок та ортопедичне. Дошки з фанери в якості підстави зазвичай використовуються в недорогих, а, значить, і неякісних ліжках. Фанера ніяк не підлаштовується під форми тіла людини, тому може нашкодити спині та хребту. Підстава, що складається з дощатого щита, також не несе ніякої користі й має досить низьку ціну. Найкращим вважається ортопедична основа. Воно прогинається під форму тіла лежачої людини, тому і є дуже зручним і корисним.

Місце зберігання:

У ліжку дуже зручно зберігати ті речі, які не потрібно часто діставати, наприклад, старий одяг або взуття, сезонні речі або валізи, тому спеціально обладнане місце зберігання в ліжку — дійсно потрібна річ. Це може бути висувні ящики або підйомний механізм.

Матрац:

Зараз існує просто нескінченна кількість різних матраців: ортопедичні (пружинні та безпружинні), латексні, кокосові, вакуумні та навіть водяні. Ідеальним вибором вважається ортопедичний матрац, але інші моделі теж непогані. Плюс латексного матраца в тому, що він підлаштовується під форму тіла. Кокосовий хороший тим, що складається з натуральних матеріалів і не викликає алергію. Вакуумні матраци зручні при транспортуванні, а водяні відрізняються комфортом.

Читайте такожОблицювання кахлем стін у ванній кімнаті.

Розмір:

Розмір ліжка залежить від того, хто на ньому буде спати. Для однієї людини достатньо ширини від 80 см, а дитина поміститься і на ліжку, шириною в 70 см. Розмір двоспального ліжка становить від 160 до 200 см. Довжина підбирається в залежності від росту людини. Стандарт — 190-200 см, проте можна знайти й великі розміри або зробити індивідуальне замовлення.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button