БудівництвоДачний дизайн

Огляд основних матеріалів для будівництва будинку

Ринок будматеріалів вражає асортиментом сировини, що спеціалізована для будівництва житлового приміщення.

У кожної людини знайдуться свої переваги щодо функціональності, якості та цінової політики матеріалу для будівництва. Але потрібно враховувати, що теплоізоляція стін та стелі залежить в першу чергу від того, з якого матеріалу будуть зведені стіни котеджу чи садового будинку. Розглянемо плюси та мінуси найпопулярніших матеріалів, що використовуються у приватному будівництві.

Читайте також: Як самостійно встановити раковину?

1. Цегла. Цей матеріал можна назвати найпопулярнішою сировиною. Вибирають його виходячи з того, що це матеріал, що дихає, досить міцний і стійкий до грибка і високих температур. Мінусом цегляних будинків є їхня низька теплоізоляція і невисока морозостійкість. Також обов’язковою умовою у зведенні цегляного будинку є стійкий та дорогий фундамент.

2. Піноблок. Матеріал, який коштує набагато дешевше, ніж цегла і краще утримує тепло усередині будинку. Робити будинки з піноблоків дещо швидше, ніж цегляні. Але при всіх цих безперечних плюсах є кілька вагомих мінусів: починати обробку піноблокових стін можна тільки дочекавшись їх повного висихання, тому що газосилікат, що міститься в складі матеріалу, під впливом вологи тріскається. Піноблоки нестійкі до дії сонячних променів і не пропускають пар, крім того, практично не стійкі до морозів.

Читайте такожДизайн передпокою.

3. Дерево. Зазвичай під час будівництва використовується дерев’яний брус різної обробки. Дерево добре зберігає вологу і пропускає кисень, та й за відчуттями в дерев’яному будинку жити набагато приємніше, ніж у холодному цегляному, також він не вимагає особливого оздоблення та дорогого фундаменту. При цьому він легше спалахує в порівнянні з будинками з цегли або піноблоку, а хімічна обробка від комах руйнує всю його екологічність. Крім того, вікна встановлюються у дерев’яному будинку лише після усадки.

4. Каркасні будинки із сендвіч-панелей. Будинки з каркасу вважаються досить теплими та комфортними. Зводяться вони зазвичай недовго і ціна матеріалів не надто висока. Мінусом є відсутність екологічності такого будинку, оскільки до складу панелей входить деревна стружка, яка зазвичай оброблена смолами з додаванням синтетики.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button