Дачний дизайн

Євроремонт свого будинку

«Дизайн — це правда, кохання та краса» (К’єлл Нордстрем, доктор філософії). В енциклопедії слово дизайн тлумачиться як проєктування, креслення, задум, планування та малюнок. Або як поняття_ художнє проєктування, раціональна побудова для споживання та існування.

«Хороший дизайн — послідовний, аж до деталей, що дрібнішають» (Дітер Рамс, пром. дизайнер). Такої послідовності слід дотримуватися всім, хто хотів би змінити своє житло з огляду на думку всіх членів сім’ї. Для благополучного співіснування потрібна солідарність з усіх питань розбудови приміщень. Новий дизайн повинен нести всім радість та комфорт. Ретельно вивчивши свої потреби та прорахувавши можливості сімейного бюджету, можна приступати до проєктування.

Читайте також: На що слід звернути увагу при виборі ліжка?

Знаючи план свого житла, приступайте до складання креслення, це просто необхідно, жодна архітектурна будова не може обійтися без грамотно складеного креслення. Ви повинні ще раз точно перевірити розміри свого приміщення, де хочете зробити дизайн. Нехай це буде цілий будинок або окремо взята кімната. Потрібно виміряти все до міліметра, не забувши жодного отвору, кута, щілини, вікон та міжкімнатних просторів. Навіть одна неврахована дрібниця надалі може зіпсувати весь дизайн. Намагайтеся візуально уявити собі майбутній стиль вашого житла або складіть на комп’ютері макет разом з меблями, які хотіли б бачити у себе, і удача не омине вас.

«Дизайн – це стиль життя» — (К’єлл Нордстрем, доктор філософії). Продумано підходьте до вибору стилю. У наш час можна побачити кілька видів, це як: міський, модерн, мінімалізм, класичний, етностиль, еклектика та м’який стиль. Вибір стилю залежить від ваших кв. м, які ви маєте. Якщо габарити житла маленькі, можна запропонувати «Міський стиль» або «Мінімалізм». Більш об’ємним приміщенням підійде «Модерн» та «Класичний». «Класичний» схожий на стиль життів європейців – англійців, французів, італійців. Стиль суворий у всьому, у ньому відчувається порядок та вічність. Любителям сільського життя можна вибрати стиль «Кантрі» — сільський, де віє теплом домівки.

Якщо віддаєте перевагу екзотиці, сміливо вибирайте «Етностиль» — народний або територіальний, що позначає наприклад: африканський, китайський, японський, турецький, східний. Тільки колись уявіть собі, чи буде вам зручно жити в такому будинку. Практика показала, що все-таки багато хто з нас любить змішувати різні стилі — це і є стиль «Еклектика», де поєднуються, несумісні стилі. І нарешті, «М’який стиль», такий улюблений Європейськими готелями. Тут відчувається м’якість у всьому, починаючи від статевого покриття та закінчуючи освітленням.

Читайте такожОмолодження сходин.

«Дизайн — це сенс» (Кріс Бенбл, автомобільний дизайнер). Наступний крок — це докладне осмислення задуманого. Ще раз прорахуйте, що ви вирішили залишити зі старого і що змінити на нове. Чи підійде це до вибраного вами стилю. Де проводитимете додаткове освітлення і які купуватимете. Знайте, що світло та правильно встановлені освітлювальні прилади відіграють важливу роль у будь-якому стилі.

Декорування. Не проігноруйте і декорування всього приміщення. Він потрібен, щоб внести певну особливість у ваш дизайн і приховати похибки, якщо вони є. Без декорування вашому стилю щось бракуватиме. Це все одно, що зробити стрижку і забути зробити окантовку. Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button