Ремонт

Облицювання кахлем стін у ванній кімнаті

Готуємо стіни ванної для облицювання плиткою.

Для початку видаляємо з поверхні стін колишнє покриття і вирівнюємо стіни під плитку. Якщо стіни мають дуже великі перепади, то краще їх затинькувати, створивши рівну і гладку поверхню. Для укладання плитки вам знадобляться спеціальні інструменти:

— місткість для клею;
— хрестики (їх потрібно придбати відразу при покупці плитки);
— шпателя (простий металевий, з зубами металевий і гумовий);
— дриль з насадкою — міксер;
— рівень;
— дерев’яний молоток;
— губка.

Читайте також: Самостійна укладання кахлю у ванній.

Для того, щоб розрахувати потрібну кількість закуповуваної плитки, треба обчислити площу стін і розділити її на площу обраної плитки, отримане число це кількість штук, не забудьте додати до цього ще відсотків 10 плитки.

Підготувавши стіни та все необхідне для укладання кахлю, замішуємо клей.

У підготовлену місткість наливаємо воду і засипаємо суху суміш клею, за допомогою міксера доводимо суміш до потрібної консистенції. Сухі суміші продаються в будівельних магазинах, на обгортці є інструкція як її розвести, так що, з цим труднощів не буде.

Виміряємо центр стіни та починаємо облицювання з нижнього ряду. На тильну сторону плитки зубчастим шпателем наносимо клей і прикладаємо до стіни, притискаючи, за допомогою рівня вирівнюємо її, для цього скористайтеся дерев’яним молоточком.

Читайте такожВибираємо шпалери.

Також укладаємо решту плиток, між плитками створюємо невеликі зазори, використовуючи пластмасові хрестики. Якщо доводиться різати плитку, то для цього можна використовувати склоріз, плиткоріз або болгарку (найкращий варіант). При різанні плитки обов’язково одягайте захисні окуляри.

Через добу після укладання, потрібно заповнити зазори між плиткою. Для цього вам знадобитися спеціальна затірка і гумовий шпатель. Надлишки сатиричної суміші можна прибрати, застосувавши вологу губку, але робити це можна не раніше, ніж через годину.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button