Ремонт

Підготовка по заливці самовирівнювальній підлозі

Для створення наливної підлоги в будинку, перш за все, потрібна ідеально рівна поверхня.

Якщо наливна підлога укладається на плоску плитку або плиткову основу, необхідно створити невелику шорсткість за допомогою шкурки або наждачного паперу. Якщо основа зроблена з дерев’яних дощок, необхідно усунути нерівності, інакше при заливці підлоги можуть виникнути дефекти. Різниця у висоті наливної підлоги в кімнаті повинна бути в межах 4 мм. Всі нерівності усуваються шляхом проведення стяжки підлоги бетоном не нижче марки М 200, обробкою шліфувальною машинкою.

Читайте також: Як правильно обрати болгарку?

Потім необхідно провести ґрунтувальні роботи, що збільшить гідроізоляцію і поліпшить зчеплення суміші з основою. Наступний крок — підготовка стін кімнати: необхідно прибити ламелі по периметру, щоб залита суміш не потрапила в щілини між підлогою і стіною. В результаті підготовлену підлогу в приміщенні необхідно ретельно очистити від пилу, масляних плям, інакше можливі дефекти готового фінішного покриття. Температура в приміщенні повинна бути не менше 5+, вологість — не більше 60%.

Читайте такожВ чому особливість вхідних дверей?

Отже, розглянемо, до яких проблем може привести несумлінне проведення підготовчих робіт. Внаслідок неналежної підготовки підстави підлоги. Якщо вологість підстави підвищена, полімерне покриття може відшаровуватися і здуватися. Якщо підстава підлоги недостатньо міцна, полімерне покриття може відірватися разом з основою, на яку кріпиться, до таких же наслідків може привести забрудненість поверхні підстави, і недотримання температурного режиму. Порушення технології заливки підлоги. Якщо компонент суміші в період покриття було завдано в занадто великій кількості, то згодом почне відшаровуватися. Покриття буде здуватися, якщо бульбашки повітря не були видалені голчастим валиком і якщо шари полімерів нанесені занадто швидко. На наливній підлозі з’являться видимі межі, якщо порушена послідовність ділянок заливки підлоги.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button