Ремонт

Підготовка стелі до штукатурки

Отже, ви прийняли рішення самостійно поштукатурити стелю своєї кімнати …

Що ж, сподіваюся, Ви добре подумали, адже праця чекає важка! Але, з іншого боку, ви отримаєте задоволення від того, що ви самі виконали таку складну роботу і заощадили купу грошей, через те, що «штукатурка за квадратний метр» коштує не дешево.

Підготовка приміщення:

Максимально винесете меблі з кімнати яку будете ремонтувати, якщо не зможете винести, накрийте тонким поліетиленом, стики поліетилену проклейте простим скотчем. Якщо ви робите ремонт у квартирі або будинку, де зараз живуть люди, то на двері, повісьте важку тканину, краще вологу, щоб хоч якось захистити решту приміщення від пилу.

Читайте також: Шумоізоляція кімнати під силу навіть новачкові.

Підготовка майстра до ремонту приміщення:

Запасіться відповідної нагоди одягом. Запилення і закопування тинькування неминуче. Крім того, подбайте про захист очей (навіщо вам витрачати час і гроші на офтальмолога?) І носоглотки, надіньте захисні окуляри та респіратор. Приготуйте то, на чому ви будете працювати — драбину, а ще краще — спорудити козли. І, звичайно ж, не забудьте про знаряддя праці — шпателі, кисті, наждачний папір і так далі.

Читайте такожПлиткорез: як вибрати, основні характеристики?

Підготовка стелі:

Починається одна із самих великих частин ремонту. Потрібно визначитися з масштабом зняття старої штукатурки. Якщо шар штукатурки невеликий і стеля відносно рівна, то досить буде намочити стелю губкою і просто зчистити шар старої штукатурки та нерівностей, розшити шви на стелі. Якщо ж у вас стара квартира, необхідно буде зняти штукатурку до бетонної основи. Тут вам буде потрібно не просто шпатель і наждачний папір, як в першому варіанті розвитку подій, але і зубило, молоток, коротше, все, що може допомогти вам відстукати, відлупцювати, зняти, здерти непотрібний шар штукатурки. Озброївшись інструментами, вам необхідно відчистити стелю від всіх нерівностей, аж до бетонної основи. Після проведених робіт можна пропилососити стелю.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button