Ремонт

Пристрій і основні елементи пластикових вікон

Конструкція пластикових вікон має нерухому раму і рухливу стулку, в кожній з яких встановлюється пакет з 2-3 стекол.

На відміну від них, конструкція дерев’яних вікон має подвійну стулку (спарену або роздільну) з одинарним склом.

Вікна з пластику є ефективний механізм, який містить безліч окремих елементів. Складаються вони, по-перше, з профілю ПВХ, який всередині має порожнисті камери, що збільшують теплоощадні властивості вікна в цілому. По-друге, зі сталевого каркаса-підсилювача, який стримує вітрове навантаження, захищає від деформації пластику через перегрів влітку і переохолодження взимку.

Читайте також: Як укласти плитку?
По-третє, зі склопакетів. Ця конструкція герметична і має два — три скла, заповнених висушеним повітрям. Якщо в камери між стеклами заповнюється інертний газ (криптон або аргон), то такі склопакети мають меншу теплопровідність і краще зберігають температуру в приміщенні.

По-четверте, зі спеціальної фурнітури (петель, ручок і т.д.), що сприяють комфортне відкривання і закривання стулок вікна. Варто так само відзначити, що в пластикових вікнах використовуються ущільнювачі (п’ята складова конструкції), які герметизують місця примикання профілю зі склопакетом, і з’єднання стулок вікна з нерухомими частинами.

Читайте такожПідготовка по заливці самовирівнювальній підлозі.

Крім перерахованих вище елементів можна також додати такі деталі конструкції вікна для повноцінного функціонування:

• Підвіконня
• Відплив
• Москітна сітка
• Клапан для провітрювання

Тільки повна комплектація всіма складовими дозволить якісно встановити вікно, і створить комфортну обстановку в приміщенні.

Компанії, які є лідерами в області своєї діяльності мають не тільки власне виробництво, але також надають послуги з встановлення та сервісного обслуговування. Продукція авторитетних компаній повинна відповідати ГОСТам та СНіПам, а також мати обов’язкові гарантійні сертифікати на весь комплект реалізованої продукції та послуг. При виборі пластикових вікон необхідно звернути увагу на всі ці фактори.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button