Ремонт

Укладання плитки

Раніше плитка була практично єдиним матеріалом для декору ванних кімнат і кухонь.

Сьогодні вона також актуальна для цих приміщень, завдяки своїй міцності, стійкості до вологи, а на кухні головною перевагою плитки є можливість — її мити. Для укладання плитки, якщо ви ніколи цим не займалися, краще запросити професійного фахівця, який впорається з цією роботою швидко і якісно. Однак, якщо ви досить старанна і терпляча людина, можете спробувати зробити це самостійно. Головне — ретельно вивчити етапи монтажу плитки і звернути увагу на важливі моменти в цьому питанні.

Читайте також: Підготовка по заливці самовирівнювальній підлозі.

По-перше, потрібно добре вирівняти стіну. Коли стіна буде готова, її потрібно заґрунтувати. Укладаючи плитку, ви повинні якомога рівніше зробити перший ряд, т. к. на нього будете орієнтуватися, викладаючи кожний наступний. Для початку прикріпіть нижній ряд плитки і відзначте її нижній край, потім проведіть лінію за допомогою рівня, до якого потрібно прикрутити алюмінієвий або оцинкований профіль.

Читайте такожЯк правильно обрати болгарку?

Підготуйте клей і покрийте поверхню плитки готовою сумішшю, використовуючи звичайний шпатель, а потім пройдіть зубчастим, щоб видалити надлишки. Притуліть плитку до поверхні стіни, стикуючи її металевим профілем, і злегка притисніть. За допомогою рівня, відкоригуйте горизонтальне і вертикальне положення плитки. Використовуйте спеціальні розпірки, які називаються «хрестиками», які потрібні для створення рівного інтервалу між плитками. Повторіть цю процедуру для всіх плиток першого ряду, обов’язково перевірте кожну з рівнем і перейдіть до наступних рядків.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button