Ремонт

Як встановити москітні сітки і як їх чистити?

Ми встановлюємо москітні сітки, як правило, коли комарі та мухи не дають спокою. Тим часом варто захищати вікна майже цілий рік, наприклад, у дитячій кімнаті або в спальні, особливо якщо будівля розташована поблизу лісу або заболочених земель. Добре вибрати сітку сірого кольору (на ній видно бруд) та чорну (відкидає тінь).

Ви посилите захист дитячої кімнати, якщо встановите її заздалегідь, придбавши репелент (призначений для немовлят). Москітна сітка, що висить над ліжком, може стати гарною заміною елегантному тенту. Однак варто звернути увагу, щоб тканина не була дуже щільна. Це може заважати проходити потоку повітря.

Читайте також: Вибір болгарки

У більшості будівельних супермаркетів можна придбати сітку проти москітів. Продається на метри або в певному розмірі. Його можна прикріпити до віконної рами за допомогою двостороннього скотча.

Також потрібно встановити додаткове крило, яке є перспективною сіткою, захистом від комах. Його встановленню сприяють так звані перехідники, які встановлюються у дверну коробку. Ширину адаптера можна регулювати.

Як встановити москітні сітки і як їх чистити?

Кожен, хто хоче полегшити зняття сітки для чищення, повинен зважитися на так звані каркасні москітні сітки. Вони кріпляться до віконної рами за допомогою поворотних кронштейнів (не потрібно свердлити отвір у віконній рамі).

Читайте такожВ чому особливість вхідних дверей?

Більшість із цих сіток (разом з рамками) вимагають лише чищення теплою водою, наприклад, з милом або залишком бруска мила. Застосування будь-яких агресивних препаратів не рекомендується.

Дуже важливо знімати жалюзі взимку. Очищені та висушені жалюзі слід зберігати в сухому місці. Завдяки цьому ви збільшите термін їх служби та використовуватимете їх не один сезон.

Перед тим як повісити сітку на вікна, ретельно вимийте раму і знежирить її. Стрічка буде краще прилягати. Самостійно встановлена москітна сітка повинна бути туго натягнута, щоб виконувати свою функцію. Касетні москітні сітки практичні, але дорогі; вони опускаються, як жалюзі.

Публікація була інформативною і корисною? Підписуйтесь на оновлення українського порталу про дачне будівництво та городництво прямо зараз, і будь-те в курсі подій.

Related Articles

Back to top button